NOVOSTI

Samsung će biti ekskluzivni dobavljač zaslona za Apple MacBook?

Ocjena članka

0

Ocijeni novost

Dolazak se dugo iščekuje, ali Apple bi krajem 2026. ili početkom 2027. godine trebao predstaviti 14-inčne i 16-inčne MacBook Pro modele s OLED zaslonima osjetljivima na dodir. Dosad se pojavilo mnogo glasina, a sada stižu novi detalji zahvaljujući izvještaju južnokorejskog portala The Elec. Prema tim informacijama, Apple će povjeriti tvrtki Samsung Display ulogu ekskluzivnog dobavljača OLED zaslona osjetljivih na dodir.

To je značajan razvoj događaja jer su ranije glasine kao mogućeg dobavljača za nadolazeće MacBook modele spominjale i LG Display. Navodno je LG ponudio korištenje svoje OLED proizvodne linije šeste generacije, dok je Samsung ponudio napredniju i učinkovitiju OLED liniju 8.6. generacije. Čini se da je upravo to bilo dovoljno da Apple Samsungu dodijeli status ekskluzivnog dobavljača.

Prema novom izvješću, Samsung će za nadolazeće MacBook modele isporučiti oko 2,5 milijuna OLED zaslona. Očekuje se i da će Samsung biti ekskluzivni dobavljač OLED panela za nadolazeći iPhone Ultra.

string(4) "post" array(0) { }
string(4) "post" array(0) { }
string(4) "post" array(0) { }
string(4) "post" array(0) { }
string(4) "post" array(0) { }
TEST MJESECA

HONOR Magic8 Pro TEST

string(4) "post" array(0) { }

Najnovije mobilne tarife

string(4) "post" array(0) { }

TOP 10

  • Najpopularnije
  • Najbolje ocijenjeno
string(4) "post" array(0) { }

Usporedi mobitele

 
Primjer slika za usporedbu 1
Primjer slika za usporedbu 1


Moglo bi te i ovo zanimati...

x
Moći ćete kopirati stvari direktno s iPhonea na Windows računala?

Apple Intelligence dostupan u Europskoj uniji